Sektörler

one way for many sectors

Oxygen Icon Box

Sector specific vertical solutions

Oxygen Icon Box

The ability to develop tailor made solutions

Oxygen Icon Box

Business model and solution development

Sektörler

İmalat. Özellikle bulut tabanlı IoT uygulama platformları ve uçtan buluta altyapı çözümleri olmak üzere iki yeni çözüm, Endüstri 4.0 uygulamalarının oluşturulması, konuşlandırılması, bakımı ve güncellenmesiyle ilgili karmaşıklığın çoğunu ortadan kaldırıyor.

Enerji.
Enerji şirketleri için bu, yeni enerji kaynaklarına uyum sağlamak için daha fazla esneklik, varlıkların ve operasyonların daha iyi yönetimi, daha fazla güvenilirlik, gelişmiş güvenlik, daha iyi müşteri hizmeti ve yeni iş modelleri ve hizmetlerinin etkinleştirilmesi anlamına gelir.

Çiftçilik.
Nesnelerin İnterneti (IoT) ve bulut bilişim paradigmaları, Hassas Tarım (PA) bağlantısını iyileştirmek için gelişmeler sunar. Değiştirilebilir düşük maliyetli donanıma dayalıdır ve yerel, uç ve bulut düzlemlerinde üç katmanlı bir açık kaynaklı yazılım platformu ile desteklenir.

Otelcilik.
Otelcilik sektöründeki Nesnelerin İnterneti, yalnızca otellerin ve restoranların hizmetlerini iyileştirmelerine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda misafirlerini olağanüstü uygulamalı deneyimlerin keyfini çıkarmalarına izin verir. Ziyaretçilere akıllı ve özerk deneyimler sunan bağlı cihazlardan oluşan bir ağ oluşturur.

Akıllı Binalar.
Teknoloji, sahipleri, tesis yöneticileri ve sakinleri için ticari binaların işleyiş şeklini değiştiriyor. Günümüzde akıllı bina analitiği ile birleştirilmiş IoT özellikli bina yönetim sistemleri (BMS), bina ekipmanı, bakım, hava kalitesi, enerji kullanımı ve bina sistemi entegrasyonu hakkında eşsiz bilgiler sağlar.

Taşımacılık ve Lojistik.
Mobil ağ teknolojileri geliştikçe, bağlı ulaşım ekosisteminde paylaşılan güvenli veriler, otomasyon ve sürücüsüz araçların geliştirilmesine yardımcı olacaktır. IoT teknolojileri, operasyonel verimliliğin ötesinde filo sahiplerinin daha yüksek sürdürülebilirlik ve kurumsal sorumluluk standartlarına ulaşmasını sağlar.

Finans.
Bulut teknolojileri, finans sektöründeki küresel değişim için bir katalizör görevi görür; rakip bankalar ve niş finansal teknolojilerin bu kadar başarılı bir şekilde kullandığı, aynı ileri düzey operasyonel esneklik, gelişimsel çeviklik ve dönüşümsel yetenekler sunuyor.

Sağlık.
Özellikle sağlık hizmetleri, kronik hastalıkları yönetmekten farklı sağlık durumlarını önlemeye kadar her alanda uygulanan IoT’nin ortaya çıkmasından fazlasıyla faydalandı.

Perakende.
Perakende sektöründe IoT’nin en önemli dönüşüm alanları aşağıdadır: Kişiselleştirilmiş İndirimler, Varlık İzleme, Tedarik Zinciri ve Lojistik, Müşteri Memnuniyeti İzleme, Sonuç

Kamu Hizmetleri.
Akıllı şebekeler, akıllı sayaçlar ve enerji üretimi ve naklinin yeni yolları, IoT ile yönlendiriliyor. Atık azaltma, koruma ve sürdürülebilirlik hedefleri için enerji, gaz ve su kullanımının izlendiği ve proaktif olarak yönetildiği akıllı kamu hizmetlerine olanak tanır.

Benefits

– Improve Customer Service and Experience
– Increase New Business and Revenue Opportunities
– Enhance Business Safety and Security
– Cut Down Operational Costs
– Collect Data for Business Decisions
– Add Mobility and Agility to Business

Bir Demo İsteyin

Trek ile teknolojiyle tanışın
© 2021 Trek | Tüm Hakları Saklıdır
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram