Hizmetler

Yazılım Tanımlı Ağlar

Yazılım tanımlı ağ oluşturma (SDN) teknolojisi, ağ performansı ve gözetimini iyileştirmek için dinamik, programlanabilir bir biçimde etkili ağ yapılandırmasına olanak tanıyan ve onu geleneksel ağ yönetiminden daha çok bulut bilişimi gibi yapan ağ yönetimine yönelik bir yaklaşımdır.
Daha Fazla

IoT Ağları

Nesnelerin İnterneti (IoT), internet üzerinden diğer cihazlar ve sistemlere bağlanmak ve onlarla veri alışverişi yapmak amacıyla sensorlar, yazılımlar ve diğer teknolojilere gömülü fiziksel maddeler ‘‘nesneler’’ ağını tanımlar.
Daha Fazla

Cloud Campus

Dijital dönüşüm, üretim, satış ve hizmetleri kapsayan ofis otomasyonunun ötesine geçiyor. Üç ana trend ile tanımlanır: her şey bağlantılı, uygulama bulutlaştırma ve veri birleştirme. Bununla birlikte, insanlar, nesneler ve bulutlar arasındaki çok sayıda bağlantı, katlanarak daha fazla ağ bant genişliği gerektirir. Özellikle uzaktan işbirliği olmak üzere bulut tabanlı uygulamalar, benzeri görülmemiş bir ağ kalitesine ihtiyaç duyar. Ve manuel ağ operasyonları ve bakımı, hızla değişen servislere ayak uyduramaz.
Daha Fazla

SD-Wan

Trek SD-WAN Çözümü, şubeler arasında, şubeler ile veri merkezleri arasında ve şubeler ile bulutlar arasında isteğe bağlı tam senaryo ara bağlantıları sağlamak üzere amaca yönelik olarak oluşturulmuştur. Akıllı İşletme ve Bakımın yanı sıra uygulama tabanlı akıllı trafik yönlendirme ve hızlandırmanın gibi özelliklerle öne çıkan bu çözüm, kurumsal WAN ara bağlantılarında tam-süreç hizmet deneyimini yeniden tanımlıyor.
Daha Fazla

Yönetilen Ağ

Ağ yönetimi ve gözetimi dahil olmak üzere yönetilen ağ hizmetleriyle karmaşıklıkları azaltırken, yeni teknolojileri benimseyin ve heterojen ağları sorunsuz bir şekilde entegre edin ve işletin. Trek, müşterilerin teknik ve ticari ihtiyaçlarını karşılamaları için çok ağlı geniş alan ağı (Hibrit/SD-WAN) çözümü sunar. Trek Yönetilen Ağ Hizmetleri, işletmenizin hibrit bulut ortamınız için farklı operatörler ve ülkeler arasındaki ağları entegre etmesine yardımcı olmak için yazılım tanımlı (SD) teknoloji, analitik ve otomasyonu kullanan hizmetlerdir.
Daha Fazla

Bulut Bilişim

Bulut bilişim, doğrudan aktif kullanıcı yönetimi olmaksızın, özellikle veri depolama (bulut depolama) ve bilgi işlem gücü olmak üzere bilgisayar sistemi kaynaklarının isteğe bağlı olarak kullanılabilirliğidir. Terim, genellikle İnternet üzerinden birçok kullanıcının kullanabildiği veri merkezlerini tanımlamak için kullanılır. Bugün yaygın şekilde kullanılan büyük bulutlar, genellikle merkezi sunuculardan birden çok konuma dağıtılmış işlevlere sahiptir. Kullanıcıyla bağlantı nispeten yakınsa, bir uç sunucu olarak atanabilir. Bulutlar, tek bir kuruluşa (kurumsal bulutlar) veya birden çok kuruluşa (genel bulut) sınırlandırılabilir. Bulut bilişim, tutarlılık ve ölçek ekonomilerini sağlamak için kaynakların paylaşımına dayanır.
Daha Fazla

Bir Demo İsteyin

Trek ile teknolojiyle tanışın
© 2021 Trek | Tüm Hakları Saklıdır
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram