Yönetilen Ağ

on the way of digital work with Managed Network

Yönetilen Ağ

Ağ yönetimi ve gözetimi dahil olmak üzere yönetilen ağ hizmetleriyle karmaşıklıkları azaltırken, yeni teknolojileri benimseyin ve heterojen ağları sorunsuz bir şekilde entegre edin ve işletin. Trek, müşterilerin teknik ve ticari ihtiyaçlarını karşılamaları için çok ağlı geniş alan ağı (Hibrit/SD-WAN) çözümü sunar. Trek Yönetilen Ağ Hizmetleri, işletmenizin hibrit bulut ortamınız için farklı operatörler ve ülkeler arasındaki ağları entegre etmesine yardımcı olmak için yazılım tanımlı (SD) teknoloji, analitik ve otomasyonu kullanan hizmetlerdir.

Yönetilen Ağ Hizmeti Faydaları

  • Azaltılmış Ağ İşletme Gideri-Tam yaşam döngüsü bulut yönetimi (ağ planlama, konuşlandırma ve optimizasyondan denetime kadar), ağ işletme giderlerini önemli ölçüde azaltır.
  • Potansiyel Hataların Otomatik Tahmini-AI destekli CampusInsight, hizmet deneyimi görünürlüğü ve hata tahmini sağlar.
  • Endüstrilerin Hızlandırılmış Dijital Dönüşümü - Dört kategoride 150’den fazla açık Uygulama Programlama Arayüzleri (API) ve 30’dan fazla uygulama, perakende, eğitim, sağlık ve işletmeler gibi ondan fazla sektörde hizmet sunumlarını hızlandırır.
  • Bulut Yönetimli Hizmet için Esnek Seçenekler - İşletmeler, gerektiğinde genel veya özel bulut yönetimi hizmetlerini esnek bir şekilde seçebilir.

Nasıl?

Cloud Campus
Huawei’nin kampüs ağları için yeni nesil otonom sürüş ağı yönetimi ve kontrol sistemi — yönetim, kontrol, analiz ve Yapay Zeka (AI) işlevlerini entegre ederek, kampüs ağlarının tam yaşam döngüsü otomasyonunu sağlar. Akıllı hata kapatma, büyük veri analitiği ve yapay zeka ile de uygulanır. İşletmelerin hem İşletme Giderleri (OPEX) hem de İşletme ve Bakım (O&M) maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olan iMaster NCE-Campus, otomatik ve akıllı ağ yönetimi sağlayarak kurumsal bulutlaştırma ve dijital dönüşümü hızlandırır.

Tak Çalıştır
Cihazı tak çalıştır ve dakikalar içinde ağ ön hazırlığı; Uçtan uca otomatikleştirilmiş Sanal Genişletilebilir Yerel Alan Ağı (VXLAN) ağ konuşlandırması, hizmet izolasyonu ve birden çok amaç için bir ağ; Yerel Alan Ağı ve Geniş Alan Ağı (LAN) ve (WAN) tek noktada birleştirme, birleşik yönetim, birleşik gözetim ve Uçtan Uca (E2E) hizmet güvencesi.  

Tutarlı Ağ Deneyimi
Tutarlı bir ağ deneyimi ile kullanıcıların her zaman, her yerde ağa erişmesine olanak tanıyan büyük terminallerin erişim kimlik doğrulaması; Akıllı terminal tanımlama, otomatik politika eşleştirme ve tak ve çalıştır terminalleri; Kullanıcılar ve hizmet önceliklerine dayalı Hiyerarşik Hizmet Kalitesi (HQoS).  

Akıllı İşletme ve Bakım
Her alandan her kullanıcı uygulaması için gerçek zamanlı deneyim görünürlüğü; Proaktif hata tanımlama, dakikalar içinde arıza bulma ve akıllı arıza tahmini; Kablosuz Yerel Alan Ağı (WLAN) kanal anlaşmazlığı değerlendirmesi ve tahmini optimizasyon, ağ genelinde performansı %50’nin üzerinde artırır.

Özellikler

Basitleştirilmiş Ağ Konuşlandırma
Otomatik Sanal Ağ Hizmeti Ön Hazırlığı
Sd-Wan Tek Noktadan Birleşik Yönetim
Uygulama Deneyimi-Önceki
Çok Kullanıcılı Yönetim
Üç Seviyeli Yönetim Modelini Benimser
Kullanıcı Erişimi Kimlik Doğrulaması
Akıllı Terminal Tanımlama
Dahili Terminal Parmak İzi Kitaplığıv Akıllı Hqos
Akıllı İşletme ve Bakım
Sürekli Eğitimli Yapay Zeka Algoritması
Kapasite Açıklığı
Bulut Bilişim

Bir Demo İsteyin

Trek ile teknolojiyle tanışın
© 2021 Trek | Tüm Hakları Saklıdır
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram