Hakkımızda

TREK Veri Hizmetleri A.Ş.

TREK Veri Hizmetleri A.Ş.

TREK Veri Hizmetleri A.Ş., EMENA Bölgesindeki SD-WAN ve LAN (AP, Anahtarlar, NAC ve FW) cihazları dahil olmak üzere, SD-WAN ve Cloud Campus hizmetleri için, uzun menzilli LoraWAN ağı altyapısı, MSP (Yönetilen Hizmet Sağlayıcı) sağlayan, IoT alanında bir Ağ Sağlayıcıdır. TREK’in yönetilen hizmetler portföyü, müşteriler ve iş ortakları için en güvenilir, güvenli, kapsamlı ve uygulanabilir çözümleri sunmayı amaçlar. TREK, müşterilerine veri hizmeti, IOT ve telekomünikasyon alanlarında destek verme, danışmanlık sunma ve tavsiyede bulunma konusunda 15 yıllı aşkın deneyime sahip iyi yetişmiş bir ekibe sahiptir. TREK Veri Hizmetleri A.Ş., Inversiones Condor S.A. (Arjantin merkezli) bir yan kuruluşu olan ICondor Türkiye ile Peranova Investment Group’un (Türkiye merkezli) ortak girişimidir.

TREK, Türkiye’nin yüksek potansiyelli genç ve yetenekli mühendislerinden faydalanan, Türkiye merkezli küresel bir şirket olarak dijital dönüşüm hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur. TREK’in, İstanbul, Antalya, Buenos Aires ve Dubai’de dört ofisi bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için, info@trek.net.tr adresine E-POSTA GÖNDERİNin.

Yatırımcılarımız

Icondor Telecommunication, 30 yıldır Güney Amerika’da faaliyet göstererek, IoT ve Telekomünikasyon hizmetlerini ayrıcalıklı kılmaktadır. Peranova Investing Group, 15 yılı aşkın süredir teknoloji ve telekomünikasyon sektörlerine yatırım yapmaktadır.

Trek, ortaklar, müşteriler ve ülkeler dahil olmak üzere, tüm taraflar için her zaman bir değer yaratmaya hazırdır.

Bir Demo İsteyin

Trek ile teknolojiyle tanışın
© 2021 Trek | Tüm Hakları Saklıdır
crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram